۴ طرح در دستور کار دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور

اتاق اصناف کرمان

در دیدار صمیمانه مدیران عالی وزارت و بدنه کارشناسی مرکز اصناف و بازرگانان دیدگاه‌های ‌رئیس جدید مرکز اصناف و بازرگانان و نقطه نظرات کارشناسی در تسهیل روند امور اصناف کشور طرح و بررسی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور، در ابتدای این جلسه جمشید گلپور ضمن تبریک مجدد انتصاب محمدرضا کلامی به عنوان سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت، در خصوص طرح های پیش رو مدیریت جدید مرکز گزارش داد.
محمدرضا کلامی سرپرست معاونت بازرگانی وزارت صمت نیز با بر شمردن اهمیت حوزه اصناف در کشور، از جمشید گلپور به عنوان مدیر با سابقه در این حوزه یاد کرد و افزود: حوزه معاونت بازرگانی داخلی وزارت آماده هرگونه مساعدت و همراهی با حوزه اصناف کشور است.
سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین با اشاره به وجود پتانسیل و ظرفیت نیروی انسانی کارشناس در این مرکز، اصلاح و تقویت ساختارهای سازمانی مرکز جهت پیشبرد موضوعات صنفی کشور را ضروری دانست.
دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور در این جلسه «بروزرسانی برخی آیین‌نامه‌های صنفی کشور»، «تقویت طرح نصب برچسب قیمت با محوریت اتحادیه‌ها»، «پیگیری بسته‌های حمایتی و تسهیلات صنفی در مواجهه با کرونا» و « تقویت و ایجاد سامانه‌های الکترونیکی صنفی» را از جمله طرح‌های در دستور کار مرکز و دبیرخانه برشمرد.
در ادامه معاونین مرکز در خصوص موضوعات مرتبط با حوزه مربوطه نکاتی را عنوان کردند.